Loading...

Betlejemskie Światełko Pokoju w Urzędzie Miejskim w Zbąszyniu 2025

2025-12-22T10:52:09+01:0022 grudnia, 2025|Aktualności|

W poniedziałek, 22 grudnia 2025 roku, Urząd Miejski w Zbąszyniu odwiedzili harcerze ze Zbąszyńskiej Drużyny Harcerskiej ZHP, którzy przynieśli ze sobą Betlejemskie Światełko Pokoju – wyjątkowy symbol nadziei, dobra i jedności. 🕯️✨

Przekazane płomienie zostały uroczyście zapalone w urzędzie, stając się wyrazem wspólnoty oraz przypomnieniem o wartościach szczególnie ważnych w okresie świąt Bożego Narodzenia 🎄

Serdecznie dziękujemy harcerzom za wizytę oraz kultywowanie pięknej tradycji! ✨🕯️

Loga partnerów

Działania 2.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Tytuł projektu: „Rozwój elektronicznych usług publicznych w ramach partnerstwa projektowego na terenie gminy Zbąszyń oraz Miasta Gniezno.”