W poniedziałek, 22 grudnia 2025 roku, Urząd Miejski w Zbąszyniu odwiedzili harcerze ze Zbąszyńskiej Drużyny Harcerskiej ZHP, którzy przynieśli ze sobą Betlejemskie Światełko Pokoju – wyjątkowy symbol nadziei, dobra i jedności. 🕯️✨
Przekazane płomienie zostały uroczyście zapalone w urzędzie, stając się wyrazem wspólnoty oraz przypomnieniem o wartościach szczególnie ważnych w okresie świąt Bożego Narodzenia 🎄
Serdecznie dziękujemy harcerzom za wizytę oraz kultywowanie pięknej tradycji! ✨🕯️














