Loading...

Bezpłatne seminarium on-line „NGO + Samorząd + KGW = drużyna do zadań publicznych”

2025-11-07T12:38:27+01:007 listopada, 2025|Aktualności|

Szanowni Państwo,

w imieniu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka Obra – Warta zwracamy się z uprzejmą prośbą o udostępnienie informacji o bezpłatnym seminarium on-line na Państwa stronie (WWW/BIP), w mediach społecznościowych oraz za pośrednictwem sołtysów i jednostek organizacyjnych gminy.

Tytuł wydarzenia: „NGO + Samorząd + KGW = drużyna do zadań publicznych”
Termin i forma: 12 listopada (środa) 2025 r., godz. 18:00–21:00, platforma Zoom
Rejestracja: do 12 listopada, godz. 17:00 (link do spotkania prześlemy ok. 17:50)
Udział: bezpłatny (liczba miejsc ograniczona)
Szczegóły i zapisy: https://lgrow.pl/zaproszenie-na-seminarium-on-line-zoom-ngo-samorzad-kgw-druzyna-do-zadan-publicznych-12-listopada-sroda-1800-2100/

Dlaczego warto?

a.       Wyjątkowa tematyka i praktyczny charakter: obywatelska inicjatywa uchwałodawcza, stanowiska NGO, konsultacje społeczne, a także włączenie organizacji w Fundusz Sołecki i Budżet Obywatelski – wszystko z perspektywy współpracy, nie konkurencji.

  1. Profesjonalna kadra: doświadczeni prawnicy i praktycy samorządowi (m.in. adw. Aneta Hassa, adw. dr Mariusz Hassa, Michał Kubik – samorządowiec i społecznik).
  2. Adresaci: sołectwa, organizacje obywatelskie, Koła Gospodyń Wiejskich, sołtysi i społecznicy, a także pracownicy gmin i powiatów odpowiedzialni za współdziałanie z trzecim sektorem.

Koszty seminarium w całości ponosi SLGR Obra – Warta w ramach projektu
„Powołanie do życia Lubuskiego Związku Organizacji Pozarządowych Win ’o’ Grona Aktywności Obywatelskiej”.

Loga partnerów

Działania 2.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Tytuł projektu: „Rozwój elektronicznych usług publicznych w ramach partnerstwa projektowego na terenie gminy Zbąszyń oraz Miasta Gniezno.”