Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka składamy wszystkim najmłodszym mieszkańcom naszej Gminy najserdeczniejsze życzenia! Życzymy Wam, aby każdy dzień był przepełniony beztroską zabawą, odkrywaniem świata i spełnianiem nawet tych najśmielszych marzeń.
Wspaniałym rozwinięciem tego wyjątkowego święta było wspólne świętowanie, ponieważ 30 maja 2026 roku w zbąszyńskich Łazienkach odbył się Gminny Dzień Dziecka. Malownicze otoczenie plaży miejskiej wypełniło się głośnym śmiechem, muzyką i niesamowitą, pozytywną energią, przyciągając całe rodziny do wspólnego spędzenia czasu.
Podczas tego wyjątkowego dnia dzieci miały swoje wspaniałe występy na scenie, prezentując zgromadzonej publiczności oraz dumnym rodzicom liczne talenty, co spotkało się z ogromnym uznaniem i gromkimi brawami. Ważnym punktem programu była również smykoolimpiada, podczas której dzieci rywalizowały wraz z rodzicami w najróżniejszych konkurencjach. Wspólne starty i rodzinna współpraca przyniosły wszystkim uczestnikom mnóstwo radości.
Dziękujemy wszystkim małym i dużym uczestnikom za obecność, wspaniałą energię i stworzenie niezapomnianej, rodzinnej atmosfery w zbąszyńskich Łazienkach! Dziękujemy również organizatorom – Przedszkole oraz Żłobek Nad Jeziorem w Zbąszyniu.











































