Loading...

Dzień Pracownika Socjalnego i 10-lecie Dziennego Domu Senior+ w Zbąszyniu

2025-11-21T14:37:26+01:0021 listopada, 2025|Aktualności|

Dziś z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Burmistrz Zbąszynia Tomasz Kurasiński wraz z Sekretarzem Gminy Marcinem Hoffmanem odwiedzili dziś pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Dziennego Domu Senior+. Przekazując symboliczne róże jako wyraz uznania za empatię, zaangażowanie i serce, jakie wkładają w pomoc mieszkańcom naszej gminy.

Dzisiejszy dzień był również wyjątkowy dla Dziennego Domu Senior+, który obchodzi jubileusz 10-lecia działalności. W siedzibie Dziennego Domu Seniora odbyło się pełne radości i wzruszeń spotkanie, podczas którego nie zabrakło tortu, wspólnego śpiewania oraz rozmów o tym, jak wiele zmieniło się przez ostatnią dekadę. Od pierwszych dni działalności, przez systematyczny rozwój, aż po obecną, prężnie działającą społeczność, która tworzy tu prawdziwy drugi dom.

Gratulujemy dziesięciu lat wspaniałej działalności i dziękujemy wszystkim, którzy na co dzień tworzą to wyjątkowe miejsce.

Loga partnerów

Działania 2.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Tytuł projektu: „Rozwój elektronicznych usług publicznych w ramach partnerstwa projektowego na terenie gminy Zbąszyń oraz Miasta Gniezno.”