Loading...

Gala „Łączy nas WIELkopolskiE”

2025-11-20T10:15:45+01:0020 listopada, 2025|Aktualności|
✨ Dziś odbyła się gala „Łączy nas WIELkopolskiE” w studiu TVP3 Poznań z udziałem przedstawicieli m.in. Gminy Zbąszyń!
Z radością przypominamy, że projekt Gminy Zbąszyń znalazł się wśród laureatów 🚀
„ŁĄCZY NAS… ARCHITEKTURA I KULTURA”
W tej kategorii nagrodzono m.in. projekty związane z rewitalizacją przestrzeni miejskich, a także przedsięwzięcia związane z nową infrastrukturą kulturalną i rozwojem turystyki w regionie.
👉 Projekt „Utworzenie regionalnego ośrodka edukacji kulturalnej i animacji kultury w Zbąszyniu”. Nominacja za kultywowanie tradycji koźlarskich.
Fundusze Europejskie dla Wielkopolski były kluczowym elementem w przebudowie i rozbudowie niszczejącego budynku Muzeum Ziemi Zbąszyńskiej i Regionu Kozła.
Podczas gali poznaliśmy Laureatów IV edycji plebiscytu, a wyróżnia wręczył Marszałek Marek Woźniak. 🏆 W programie nie zabrakło inspirujących dyskusji o rozwoju regionu i projektach wpływających na życie mieszkańców naszych „małych ojczyzn”.
🎥Transmisja jest dostępna na kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=FifLLGbWphk

Loga partnerów

Działania 2.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Tytuł projektu: „Rozwój elektronicznych usług publicznych w ramach partnerstwa projektowego na terenie gminy Zbąszyń oraz Miasta Gniezno.”