Mikołajkowy Wielobój 2025 za nami! 

Dziś w hali sportowej Zbąszynianka zrobiło się naprawdę świątecznie i bardzo energicznie! 


Aż 17 zespołów i 120 uczestników wzięło udział w tegorocznym Mikołajkowym Wieloboju – pełnym dobrej zabawy, sportowej rywalizacji i uśmiechu. Dzieci mierzyły się w slalomach, torach przeszkód, tunelach, układaniu puzzli i wielu kreatywnych konkurencjach, które dostarczyły mnóstwo radości 

Największą niespodzianką był oczywiście Święty Mikołaj, który pojawił się z workiem pełnym słodkości 
i dopingował młodych zawodników!
Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki, bo najważniejsza była dobra zabawa i wspólnie spędzony czas 

Do zobaczenia na spotkaniu ze Świętym Mikołajem już 6 grudnia na Rynku w Zbąszyniu! 







































