Loading...

Mikołajkowy Wielobój 2025

2025-12-04T14:55:57+01:004 grudnia, 2025|Aktualności|
Mikołajkowy Wielobój 2025 za nami! 🎅✨
Dziś w hali sportowej Zbąszynianka zrobiło się naprawdę świątecznie i bardzo energicznie! ⛄🏃‍♂️🏃‍♀️
Aż 17 zespołów i 120 uczestników wzięło udział w tegorocznym Mikołajkowym Wieloboju – pełnym dobrej zabawy, sportowej rywalizacji i uśmiechu. Dzieci mierzyły się w slalomach, torach przeszkód, tunelach, układaniu puzzli i wielu kreatywnych konkurencjach, które dostarczyły mnóstwo radości 🧩✨
Największą niespodzianką był oczywiście Święty Mikołaj, który pojawił się z workiem pełnym słodkości 🎅🍬 i dopingował młodych zawodników!
Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki, bo najważniejsza była dobra zabawa i wspólnie spędzony czas 🏅🎁
Do zobaczenia na spotkaniu ze Świętym Mikołajem już 6 grudnia na Rynku w Zbąszyniu! 🎅🎄🌟

Loga partnerów

Działania 2.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Tytuł projektu: „Rozwój elektronicznych usług publicznych w ramach partnerstwa projektowego na terenie gminy Zbąszyń oraz Miasta Gniezno.”