Obchody rozpoczęły się uroczystą mszą świętą w intencji Ojczyzny, po której uczestnicy przemaszerowali pod pomnik Powstańców Wielkopolskich. Złożono kwiaty i zapalono znicze, oddając cześć tym, którzy poświęcili życie dla wolnej Polski.
Wspólne śpiewanie hymnu narodowego, biało-czerwone barwy oraz obecność mieszkańców, organizacji społecznych, szkół i pocztów sztandarowych stworzyły wyjątkową, podniosłą atmosferę.
Dziękujemy wszystkim, którzy wspólnie uczcili ten wyjątkowy dzień!



































































