Loading...

Przedszkolaki z wizytą w Urzędzie Miejskim z okazji Dnia Kobiet

2026-03-06T13:44:38+01:006 marca, 2026|Aktualności|

Urząd Miejski w Zbąszyniu odwiedziła wyjątkowa delegacja – dzieci z
Przedszkola nad Jeziorem w Zbąszyniu, które jak co roku przyszły, aby z
okazji zbliżającego się Dnia Kobiet złożyć serdeczne życzenia wszystkim
Paniom. Mali goście przynieśli ze sobą mnóstwo uśmiechu i radości, a
także własnoręcznie przygotowane papierowe kwiaty, które wręczali
pracownicom Urzędu. To miłe i pełne ciepła spotkanie stało się już
piękną tradycją, która każdego roku wprowadza wyjątkową, wiosenną
atmosferę.

Loga partnerów

Działania 2.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Tytuł projektu: „Rozwój elektronicznych usług publicznych w ramach partnerstwa projektowego na terenie gminy Zbąszyń oraz Miasta Gniezno.”