13 grudnia 2025 roku przypadła 44. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. To data szczególna, przypominająca o trudnym okresie w historii naszego kraju i doświadczeniach wielu Polek i Polaków.
W rocznicę tych wydarzeń delegacje złożyły kwiaty pod Pomnikiem Powstańców Wielkopolskich, oddając hołd wszystkim, którzy w tamtym czasie wykazali się odwagą, determinacją oraz troską o wolność i solidarność.
Ten symboliczny gest jest wyrazem pamięci i szacunku, a także przypomnieniem, że historia to nie tylko zapis wydarzeń i dat, lecz przede wszystkim losy ludzi, które miały wpływ na kształt współczesnej Polski.
















