Loading...

Rozstrzygnięcie 8. edycji konkursu „List do Taty” w Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Zbąszyniu

2025-11-24T15:54:51+01:0024 listopada, 2025|Aktualności|

Dziś w Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Zbąszyniu odbyło się uroczyste podsumowanie 8. edycji konkursu „List do Taty”, organizowanego przez Senat RP. W wydarzeniu uczestniczył Senator Jan Filip Libicki, który osobiście wręczył uczniom okolicznościowe dyplomy oraz upominki.

Dodatkowe upominki dla uczestników przekazał również Burmistrz Zbąszynia Tomasz Kurasiński, gratulując uczniom zaangażowania, odwagi i umiejętności wyrażania swoich emocji w tak pięknej formie.

Konkurs odbywa się co dwa lata i niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Młodzież przygotowuje szczere, poruszające listy, w których opisuje swoje relacje, emocje i refleksje związane z rolą ojca w życiu dziecka.

W tegorocznej, 8. edycji, sześciu uczniów Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Zbąszyniu wzięło udział w konkursie, prezentując piękne i dojrzałe prace. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy za odwagę, zaangażowanie oraz chęć podzielenia się ważnymi dla siebie przeżyciami!

Loga partnerów

Działania 2.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Tytuł projektu: „Rozwój elektronicznych usług publicznych w ramach partnerstwa projektowego na terenie gminy Zbąszyń oraz Miasta Gniezno.”