Loading...

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „SZKOŁA i DOM BEZ PRZEMOCY”

2025-06-06T11:50:29+02:006 czerwca, 2025|Aktualności|

🎨 Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego
„SZKOŁA i DOM BEZ PRZEMOCY”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Szkoła i dom bez przemocy” pod honorowym patronatem Burmistrza Zbąszynia został rozstrzygnięty 🖌️👩‍🏫

📅 W dniu 05.06.2025 r. w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Zbąszyniu zebrała się komisja konkursowa, która oceniła prace konkursowe zgodnie z kryteriami: oryginalność, dobra identyfikacja pracy plastycznej z tematem, czytelność.

Na konkurs wpłynęło aż 99 prac – za co bardzo dziękujemy!

Po długich obradach komisja zdecydowała przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

🏆 I miejsce – Roksana Zboralska, ZSP Przyprostynia
🥈 II miejsce – Maja Bielawa, ZSP Chrośnica
🥉 III miejsce – Nikola Szofer, ZSP Nądnia

Wyróżnienia:

🔹 Martyna Piosik – Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Zbąszyniu
🔹 Anastazja Berlińska – Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Zbąszyniu
🔹 Magdalena Tobys – Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Zbąszyniu
🔹 Marcel Jaśnikowski – ZSP Nądnia
🔹 Zofia Jankowiak – ZSP Nądnia
🔹 Anna Vovchenko – ZSP Nądnia
🔹 Antonina Śmiałek – ZSP Przyprostynia
🔹 Jakub Rybicki – ZSP Przyprostynia
🔹 Stanisław Zboralski – ZSP Przyprostynia
🔹 Martyna Konopka – ZSP Chrośnica
🔹 Maja Przybylska – ZSP Chrośnica
🔹 Michalina Antosz – ZSP Chrośnica

📚 Uroczyste wręczenie nagród dla uczestników konkursu nastąpi w dniu 10 czerwca 2025 r. o godz. 11:00Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu.

💐 WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU DZIĘKUJEMY ZA KREATYWNOŚĆ I OGROMNE ZAANGAŻOWANIE, A LAUREATOM GRATULUJEMY WYGRANEJ! 👏🎉

📌 Organizator konkursu:
Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy Domowej w Gminie Zbąszyń oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zbąszyniu działający/a przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Zbąszyniu.

Loga partnerów

Działania 2.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Tytuł projektu: „Rozwój elektronicznych usług publicznych w ramach partnerstwa projektowego na terenie gminy Zbąszyń oraz Miasta Gniezno.”