🎨 Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego
„SZKOŁA i DOM BEZ PRZEMOCY”
Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Szkoła i dom bez przemocy” pod honorowym patronatem Burmistrza Zbąszynia został rozstrzygnięty 🖌️👩🏫
📅 W dniu 05.06.2025 r. w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Zbąszyniu zebrała się komisja konkursowa, która oceniła prace konkursowe zgodnie z kryteriami: oryginalność, dobra identyfikacja pracy plastycznej z tematem, czytelność.
Na konkurs wpłynęło aż 99 prac – za co bardzo dziękujemy!
Po długich obradach komisja zdecydowała przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
🏆 I miejsce – Roksana Zboralska, ZSP Przyprostynia
🥈 II miejsce – Maja Bielawa, ZSP Chrośnica
🥉 III miejsce – Nikola Szofer, ZSP Nądnia
✨ Wyróżnienia:
🔹 Martyna Piosik – Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Zbąszyniu
🔹 Anastazja Berlińska – Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Zbąszyniu
🔹 Magdalena Tobys – Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Zbąszyniu
🔹 Marcel Jaśnikowski – ZSP Nądnia
🔹 Zofia Jankowiak – ZSP Nądnia
🔹 Anna Vovchenko – ZSP Nądnia
🔹 Antonina Śmiałek – ZSP Przyprostynia
🔹 Jakub Rybicki – ZSP Przyprostynia
🔹 Stanisław Zboralski – ZSP Przyprostynia
🔹 Martyna Konopka – ZSP Chrośnica
🔹 Maja Przybylska – ZSP Chrośnica
🔹 Michalina Antosz – ZSP Chrośnica
📚 Uroczyste wręczenie nagród dla uczestników konkursu nastąpi w dniu 10 czerwca 2025 r. o godz. 11:00 w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu.
💐 WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU DZIĘKUJEMY ZA KREATYWNOŚĆ I OGROMNE ZAANGAŻOWANIE, A LAUREATOM GRATULUJEMY WYGRANEJ! 👏🎉
📌 Organizator konkursu:
Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy Domowej w Gminie Zbąszyń oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zbąszyniu działający/a przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Zbąszyniu.












