Loading...

Spotkanie opłatkowe w Strzyżewie

2025-12-16T08:06:16+01:0016 grudnia, 2025|Aktualności|

13 grudnia 2025 roku na sali wiejskiej w Strzyżewie odbyło się tradycyjne Spotkanie opłatkowe, organizowane przez Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Zbąszyniu.

Podczas uroczystości nie zabrakło ciepłych słów i świątecznych życzeń. Do uczestników zwrócili się m.in. Prezes Gminnego Związku Rolników Rafał Genderka, Burmistrz Zbąszynia Tomasz Kurasiński oraz Starosta Nowotomyski Andrzej Wilkoński, podkreślając znaczenie współpracy, tradycji i wzajemnego wsparcia.

Spotkanie uświetnił występ artystyczny w wykonaniu Zespołu Śpiewaczy Zbąszyńskich Seniorów, który wprowadził wszystkich uczestników w świąteczny nastrój.

Była to okazja nie tylko do wspólnego dzielenia się opłatkiem, ale także do integracji mieszkańców gminy oraz podtrzymania lokalnych tradycji.

Loga partnerów

Działania 2.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Tytuł projektu: „Rozwój elektronicznych usług publicznych w ramach partnerstwa projektowego na terenie gminy Zbąszyń oraz Miasta Gniezno.”