Jak co roku, w przedświątecznej atmosferze Urząd Miejski w Zbąszyniu odwiedzili uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Zbąszyniu, składając świąteczne życzenia z okazji Bożego Narodzenia. Spotkanie było pełne serdeczności, uśmiechu i ciepłych rozmów.
Gości przyjęli Burmistrz Zbąszynia Tomasz Kurasiński oraz Zastępca Burmistrza Marek Orzechowski. Uczestnicy Warsztatów przekazali własnoręcznie przygotowane upominki i życzenia, które – jak zawsze – były wyrazem ogromnego zaangażowania, kreatywności i świątecznego ducha.
Na zakończenie wizyty Burmistrz Zbąszynia wręczył każdemu z uczestników drobny upominek, dziękując za pamięć, życzenia oraz coroczne, tak miłe odwiedziny.



















