Loading...

Świąteczne odwiedziny w Urzędzie Miejskim w Zbąszyniu

2025-12-16T14:53:37+01:0016 grudnia, 2025|Aktualności|

Jak co roku, w przedświątecznej atmosferze Urząd Miejski w Zbąszyniu odwiedzili uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Zbąszyniu, składając świąteczne życzenia z okazji Bożego Narodzenia. Spotkanie było pełne serdeczności, uśmiechu i ciepłych rozmów.

Gości przyjęli Burmistrz Zbąszynia Tomasz Kurasiński oraz Zastępca Burmistrza Marek Orzechowski. Uczestnicy Warsztatów przekazali własnoręcznie przygotowane upominki i życzenia, które – jak zawsze – były wyrazem ogromnego zaangażowania, kreatywności i świątecznego ducha.

Na zakończenie wizyty Burmistrz Zbąszynia wręczył każdemu z uczestników drobny upominek, dziękując za pamięć, życzenia oraz coroczne, tak miłe odwiedziny.

Loga partnerów

Działania 2.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Tytuł projektu: „Rozwój elektronicznych usług publicznych w ramach partnerstwa projektowego na terenie gminy Zbąszyń oraz Miasta Gniezno.”