Loading...

Święty Mikołaj odwiedził Zbąszyń!

2025-12-10T08:48:08+01:009 grudnia, 2025|Aktualności|
🎅✨ Święty Mikołaj odwiedził Zbąszyń!
W sobotę, 6 grudnia, wieczór na Rynku był pełen świątecznej magii, uśmiechów i pięknych tradycji. Wspólnie rozświetliliśmy choinkę oraz miejskie iluminacje, rozpoczynając wyjątkowy czas Bożego Narodzenia w naszej Gminie 🎄🌟
 
Święty Mikołaj dotarł do Zbąszynia w towarzystwie elfów i od razu wprowadził wszystkich w radosny nastrój. Dzieci z nieskrywaną ekscytacją witały go, odbierały słodkości 🍬, a chwilę później pozowały do pamiątkowych zdjęć na tle świątecznej scenografii 📸✨
 
Nie zabrakło również występów artystycznych, które wprowadziły nas w świąteczny klimat, a także rozstrzygnięcia konkursu na najpiękniejszy list do Świętego Mikołaja – gratulujemy wszystkim uczestnikom! ✉️🏆

Loga partnerów

Działania 2.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Tytuł projektu: „Rozwój elektronicznych usług publicznych w ramach partnerstwa projektowego na terenie gminy Zbąszyń oraz Miasta Gniezno.”