Drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół nr 1 w Zbąszyniu odniosła wielki sukces, zdobywając Mistrzostwo Województwa Wielkopolskiego w unihokeju, pokonując reprezentacje szkół m.in. z takich miast jak Poznań, Turek Szamotuły, Konin. Serdecznie gratulujemy zawodniczkom oraz opiekunom drużyny i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach na arenie ogólnopolskiej!
Unihokej cieszy się w naszej gminie dużą popularnością. Już na etapie szkoły podstawowej uczniowie aktywnie rywalizują w Szkolnej Lidze Unihokeja, zdobywając pierwsze sportowe doświadczenia i rozwijając swoje umiejętności.
















