Loading...

Unihokej w Zbąszyniu ma się dobrze!

2025-12-19T10:33:48+01:0019 grudnia, 2025|Aktualności|

Drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół nr 1 w Zbąszyniu odniosła wielki sukces, zdobywając Mistrzostwo Województwa Wielkopolskiego w unihokeju, pokonując reprezentacje szkół m.in. z takich miast jak Poznań, Turek Szamotuły, Konin. Serdecznie gratulujemy zawodniczkom oraz opiekunom drużyny i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach na arenie ogólnopolskiej!

Unihokej cieszy się w naszej gminie dużą popularnością. Już na etapie szkoły podstawowej uczniowie aktywnie rywalizują w Szkolnej Lidze Unihokeja, zdobywając pierwsze sportowe doświadczenia i rozwijając swoje umiejętności.

Loga partnerów

Działania 2.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Tytuł projektu: „Rozwój elektronicznych usług publicznych w ramach partnerstwa projektowego na terenie gminy Zbąszyń oraz Miasta Gniezno.”