Loading...

Wspólnie dbajmy o naszą przestrzeń! Ważny komunikat w sprawie Plaży Miejskiej „Łazienki”

2026-05-18T11:14:26+02:0018 maja, 2026|Aktualności|

Plaża Miejska „Łazienki” to miejsce, które ma służyć nam wszystkim – do odpoczynku, rekreacji i bezpiecznej zabawy dla najmłodszych. Niestety, w ostatnich dniach doszło tam do przykrego incydentu. Uszkodzona została jedna z ulubionych atrakcji dzieci – charakterystyczny hipopotam.

Chcemy wyraźnie podkreślić, że nie ma i nie będzie zgody na wandalizm oraz niszczenie wspólnego mienia w naszej gminie. Każdy element infrastruktury na plaży powstał z myślą o mieszkańcach i gościach, a dbałość o te miejsca to nasz wspólny obowiązek.

Przypominamy, że teren Plaży Miejskiej „Łazienki” jest objęty całodobowym monitoringiem. Apelujemy do osoby, która doprowadziła do uszkodzenia hipopotama, o niezwłoczne zgłoszenie się do Urzędu Miejskiego w Zbąszyniu w celu wyjaśnienia sytuacji.

Reagujmy na akty wandalizmu – tylko wspólnie możemy zadbać o to, by Zbąszyń pozostawał czysty, bezpieczny i przyjazny dla każdego!

Loga partnerów

Działania 2.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Tytuł projektu: „Rozwój elektronicznych usług publicznych w ramach partnerstwa projektowego na terenie gminy Zbąszyń oraz Miasta Gniezno.”