Loading...

XVII Sesja Rady Miejskiej w Zbąszyniu

2025-11-14T10:17:57+01:0014 listopada, 2025|Aktualności|

W dniu 7 listopada 2025 w Gminie Zbąszyń odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów. Na podstawie uchwały Rady Miejskiej nr 35/343/13 przyznane zostały stypendia Burmistrza Zbąszynia za szczególne osiągnięcia dla:

  • Zofii Obst – młodej artystki ludowej, laureatki Grand Prix Burmistrza Zbąszynia podczas 51. Biesiady Koźlarskiej,

  • Martyny Trocholepszej – za znaczące sukcesy sportowe na arenie ogólnoświatowej,

  • Niny Bujnowskiej – za znaczące osiągnięcia w siatkówce plażowej oraz siatkówce halowej.

Wręczenia stypendiów dokonali Burmistrz Zbąszynia Tomasz Kurasiński wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Pawłem Michałowskim.

Po uroczystym wyróżnieniu stypendystów, Rada Miejska przystąpiła do obrad XVII sesji. Radni podjęli szereg uchwał, które dotyczą m.in. planowania przestrzennego, zmian w budżecie gminy, programów współpracy z organizacjami społecznymi oraz strategii rozwoju lokalnego.

Loga partnerów

Działania 2.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Tytuł projektu: „Rozwój elektronicznych usług publicznych w ramach partnerstwa projektowego na terenie gminy Zbąszyń oraz Miasta Gniezno.”