Loading...

XX Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Zbąszynia za nami!

2026-03-06T12:47:43+01:006 marca, 2026|Aktualności|

28 lutego w hali sportowej „Zbąszynianka” odbył się jubileuszowy XX Turniej o Puchar Burmistrza Zbąszynia w piłce halowej. W sportowej rywalizacji wzięło udział 8 drużyn z regionu, które przez cały dzień walczyły o zwycięstwo.

Po emocjonujących spotkaniach triumfatorem XX Turnieju o Puchar Burmistrza Zbąszynia została drużyna Płomień B Przyprostynia, która w finale pokonała Płomień Przyprostynia 1:0. Na trzecim miejscu uplasowała się Obra Zbąszyń, wygrywając w meczu o brązowy medal z Huraganem Łomnica 3:1.

W turnieju wzięły udział następujące zespoły:

  • Płomień Przyprostynia

  • ATE Wicher Strzyżewo

  • Huragan Łomnica

  • Obra II Zbąszyń

  • Płomień B Przyprostynia

  • Obra Zbąszyń

  • Błędno Nądnia

  • Sokół Chrośnica

Jubileuszowa edycja turnieju dostarczyła wielu sportowych emocji i stała na wysokim poziomie rywalizacji. Wydarzenie było również doskonałą okazją do integracji lokalnych klubów piłkarskich oraz wspólnego kibicowania.

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w turnieju oraz sportową rywalizację. Dziękujemy również klubowi ATE Wicher Strzyżewo za współorganizację tegorocznej edycji Turnieju o Puchar Burmistrza Zbąszynia ⚽🏆

Loga partnerów

Działania 2.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Tytuł projektu: „Rozwój elektronicznych usług publicznych w ramach partnerstwa projektowego na terenie gminy Zbąszyń oraz Miasta Gniezno.”