28 lutego w hali sportowej „Zbąszynianka” odbył się jubileuszowy XX Turniej o Puchar Burmistrza Zbąszynia w piłce halowej. W sportowej rywalizacji wzięło udział 8 drużyn z regionu, które przez cały dzień walczyły o zwycięstwo.
Po emocjonujących spotkaniach triumfatorem XX Turnieju o Puchar Burmistrza Zbąszynia została drużyna Płomień B Przyprostynia, która w finale pokonała Płomień Przyprostynia 1:0. Na trzecim miejscu uplasowała się Obra Zbąszyń, wygrywając w meczu o brązowy medal z Huraganem Łomnica 3:1.
W turnieju wzięły udział następujące zespoły:
-
Płomień Przyprostynia
-
ATE Wicher Strzyżewo
-
Huragan Łomnica
-
Obra II Zbąszyń
-
Płomień B Przyprostynia
-
Obra Zbąszyń
-
Błędno Nądnia
-
Sokół Chrośnica
Jubileuszowa edycja turnieju dostarczyła wielu sportowych emocji i stała na wysokim poziomie rywalizacji. Wydarzenie było również doskonałą okazją do integracji lokalnych klubów piłkarskich oraz wspólnego kibicowania.
Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w turnieju oraz sportową rywalizację. Dziękujemy również klubowi ATE Wicher Strzyżewo za współorganizację tegorocznej edycji Turnieju o Puchar Burmistrza Zbąszynia ⚽🏆
































