Z radością informujemy, że Gmina Zbąszyń po raz kolejny znalazła się w gronie beneficjentów Programu „Mamy naStroje”, realizowanego przez Województwo Wielkopolskie. Uchwała o przyznaniu dofinansowania została podjęta 14 lipca 2025 roku przez Sejmik Województwa Wielkopolskiego ✅📜













