Pani Dyrektor Lucyna Młodystach, po latach pełnych oddania, pasji i troski o rozwój uczniów oraz całej społeczności szkolnej, przechodzi na zasłużoną emeryturę.
W związku z zakończeniem pełnienia funkcji przez Panią Dyrektor, w poniedziałek 28 lipca 2025 roku Burmistrz Zbąszynia Tomasz Kurasiński powierzył tymczasowe kierowanie Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Przyprostyni Pani Aurelii Wolińskiej-Waligórze – do czasu rozstrzygnięcia konkursu na stanowisko Dyrektora.
Pani Aurelia Wolińska-Waligóra jest nauczycielem dyplomowanym, z wykształcenia matematykiem. Pracę w zawodzie rozpoczęła w 2003 roku, a w szkole w Przyprostyni uczy od 2017 roku. Od 2020 roku pełniła funkcję wicedyrektora, aktywnie uczestnicząc w zarządzaniu placówką i jej rozwoju.
Serdecznie dziękujemy Pani Lucynie Młodystach za wieloletnią pracę, oddanie i serce wkładane każdego dnia w budowanie silnej i przyjaznej szkoły!
Nowej Pani Dyrektor życzymy powodzenia, dobrej współpracy i wielu sukcesów w realizacji powierzonych zadań!












